Przeprowadzki międzynarodowe

Wieloletnie doświadczenie Achilles Przeprowadzki w zakresie transferów offshore daje pewność, że klienci czują się bezpiecznie na każdym etapie transferu. Bez względu na to, dokąd się przeprowadzasz lub skąd pochodzisz, Achilles wspiera Cię na każdym kroku, aby Twoja przeprowadzka była bezstresowa.

Bezpieczeństwo Twoich towarów jest naszym absolutnym priorytetem. Dlatego opracowaliśmy innowacyjne, a zarazem unikalne sposoby ochrony Twoich towarów. Używamy specjalnych pudeł i materiałów opakowaniowych, a nawet mamy skrzynie do przenoszenia Twoich najcenniejszych i delikatnych przedmiotów.

W Achilles do zadań podchodzimy z perfekcyjną precyzją w oparciu o zadowolenie klienta. Nasz zespół to świetnie wyszkoleni pracownicy, dzięki którym dbamy o Państwa mienie od załadunku do rozładunku. Jednocześnie pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami, aby proces przeprowadzki przebiegał sprawnie i komfortowo.

Potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej?

Czas jest dziś bardzo cenny. Dlatego dokonując wypłat międzynarodowych dbamy o to, aby były one profesjonalnie przygotowane i sprawnie zrealizowane. W pełni uzgadniamy z klientem wszystkie szczegóły planowanej usługi, a nasz profesjonalny zespół zapewnia profesjonalną realizację każdego elementu. Naszym Klientom oferujemy najlepsze rozwiązania i zastosowanie odpowiedniego sprzętu do łatwego załadunku, bezpiecznego transportu oraz sprawnego załadunku i rozładunku towarów.

Potwierdzeniem jakości usługi odbioru jest to, czy zamówiony towar zostanie bezpiecznie dostarczony we wskazane miejsce. Jednocześnie jest to szeroko rozumiane od właściwego przygotowania do przeprowadzki, zabezpieczenia przewożonego ładunku za pomocą specjalistycznych środków (kartony, folie bąbelkowe, folie stretch, maty, pasy transportowe) po niezawodny i sprawdzony transport. zapłacono za kwestie bezpieczeństwa. . Parking (regularna kontrola stanu technicznego samochodów).

Koszty wysyłki międzynarodowej ustalane są indywidualnie w oparciu o wycenę przedstawiciela handlowego lub zakończenie postępowania wyjaśniającego. Ceny różnią się w zależności od ilości stanowisk, odległości oraz pakietu usług wybranego przez klienta. Achilles oferuje pakiet usług door-to-door, który obejmuje pełen zakres usług odbioru oraz ulgowy pakiet „podstawowy” z dostawą kartonów oraz pakowaniem i rozpakowywaniem drobnych przedmiotów do przelewów międzynarodowych.

Wykonujemy również przeprowadzki międzynarodowe w imieniu klientów korporacyjnych. Wykonujemy zarówno kompleksowe relokacje biur przy zmianie lokalizacji konkretnej firmy, jak i transport sprzętu biurowego oraz sprzętu pomiędzy różnymi międzynarodowymi lokalizacjami dla konkretnej firmy. Przeprowadzki biur na morzu można również łączyć z usługami przechowywania i transportu nieporęcznych mebli i specjalistycznego sprzętu, takiego jak komputery i sejfy biurowe.

przeprowadzki międzynarodowe
Adres